Версія для друку

Енергозбереження

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Виконання заходів розділу “Енергозбереження” програми економічного та соціального розвитку Іваничівського району зображено в табличній формі.

Діючі ринки по реалізації газу, електроенергії та палива створюють необхідні умови для вирішення питання їх поступлення, дотримання їх споживання  та розрахунків. На виконання вимог Указу президента України  від 02.02.02. № 1-14/120  з метою економного витрачання коштів на енергоносії до всіх бюджетних організацій доведено ліміти  споживання та  введено в дію використання режимних карт.

Значна увага приділена підвищення енергоефективності та розвитку енергозбереження у енергоємних галузях: промисловості, житлово-комунальній сфері, агропромисловому комплексі та у бюджетних організаціях.

У 2015 році підприємствами та організаціями Іваничівського району усіх форм власності впроваджено 18 енергозберігаючих  заходів. Загальна вартість розробки і впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання в господарському комплексі склала за І півріччя 2015 року 1,29 млн. грн. зекономлено 15,23 тонн умовного палива.

Закладах бюджетної сфери району було впроваджено 14 енергозберігаючих заходів на суму  0,225 млн. гривень при цьому було зекономлено паливо - енергетичних ресурсів 0,715 тонн  умовного палива.

 

Додаток 1. ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ за 6 місяців 2015 року

Додаток 2. Показники виконання комплексного плану з енергозбереження програми економічного і соціального розвитку(29k)

 

√Інформаційні матеріали щодо впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Element Selection 

Переглядів 6555

Медіа