Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації у Литовезькій ОТГ

  Kontrakt

   

  Відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації у Литовезькій ОТГ

  2 жовтня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Лілії Кревської відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на території Литовезької сільської ради. На порядок денний винесено питання про роботу виконавчого комітету Литовезької сільської ради  щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади та про стан ремонту та утримання доріг комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення.

  Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ і організацій району, сільські голови.

  Відтак, колегія свою роботу розпочала у Литовезькій сільській раді, де сільський голова Іван Іванчук коротко охарактеризував діяльність сільської радии та окреслив нагальні питання, які хвилюють громадян. Найболючіше - це реконструкції приміщення закладу дошкільної освіти у селі Заставне, ремонт доріг.

  Засіданню колегії передувало ознайомлення з роботою соціально-культурних закладів, розміщених на території села Литовеж.

  Насамперед делегація відвідала ЗОШ І-ІІІ ступенів села Литовеж, оглянули новий освітній простір, який створили для першокласників у навчальному закладі в умовах нової української школи.

  Наступним було підприємство, яке відвідали члени колегії - Товариство з обмеженою відповідальністю «Архітектурне засклення». Власник Олег Лисак зробив екскурс на підприємстві та ознайомив із роботою. Слід зазначити, що тут займаються виробництвом металевих дверей і вікон, формуванням й обробленням листового скла, холодним штампуванням та гнуттям.

  Також присутні на колегії побували на ФОП Олега Тарасюка. Підприємець займається налаштуванням та ремонтом дизельних двигунів.

  Далі учасники колегії переїхали у село Заставне, де ознайомились з роботою соціально-культурних закладів, розміщених на території їх села. Зокрема, із роботою ЗОШ І ступеня, а також із новим освітнім простором, який створили для першачків у навчальному закладі в умовах нової української школи.

  Після огляду навчального закладу, очільник виконавчої гілки влади у районі Лілія Кревська дала доручення, у тижневий термін виправити недоліки, які були допущені при створенні НУШ.

  Опісля делегація оглянула хід реконструкції приміщення закладу дошкільної освіти «Пізнайко».

  Сільський староста Ольга Райко зазначила, що заклад планували відкрити до 1 вересня, але підрядник не завершив роботи у вказані терміни. Наразі угоду продовжено і ремонтні роботи продовжуються далі. У дошкільний заклад уже закупляють меблі, зокрема дитячі ліжечка та шафи, а також постіль. На даний час роботи виконані приблизно на 90%. Вартість проекту становить 3 052 477, 00 гривень.

  Останній об’єкт, з роботою, якого знайомились члени колегії – будинок культури села Заставне. Завідувач Алла Микитюк окреслила  першочергові завдання та плани.

  Голова райдержадміністрації Лілія Кревська вручила диплом керівнику народного аматорського фольклорного колективу «Калина» Івану Соломенюку БК с.Заставне за збереження, відродження, популяризацію українського традиційного народного мистецтва та участь у Восьмому Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня».

  Пленарне засідання, яке відбулось у будинку культури розпочалось із доповіді сільського голови Івана Іванчука про роботу виконавчого комітету Литовезької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади (доповідь додається).

  Члени колегії детально обговорили виконання виконавчим  комітетом Литовезької сільської ради вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, інших законодавчих актів, розпорядчих документів районної державної адміністрації, власних рішень щодо здійснення делегованих повноважень органів державної виконавчої влади, вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку, благоустрою, соціального захисту, забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

  В обговоренні взяли участь: начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Крась, начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Олена Кислюк, провідний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Євгенія Тимчук, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Жанна Кеба, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Вільчинський, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Гринюк, начальник відділу культури райдержадміністрації Марина Косаковська, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Анатолій Семерей, головний лікар Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги Роман Киця.

  Наступне питання порядку денного - про стан ремонту та утримання доріг комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення. З інформацією перед присутніми виступила начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир.

  Відтак, загальна протяжність вулиць і доріг комунальної власності району становить 362,2 км, у тому числі з твердим покриттям – 151,0 км, а протяжність доріг загального користування місцевого значення – 266,5 кілометрів.

  Транспортно-експлуатаційний стан більшості доріг комунальних та місцевого значення  потребує поліпшення; окремі ділянки вулиць і доріг не ремонтуються впродовж багатьох років, експлуатація великовагового транспорту, швидкісний режим руху транспортних засобів призводить до деформації дорожнього покриття, ямковості та руйнації доріг.

  У зв’язку з відсутністю належної матеріально-технічної бази, обмеженим фінансуванням, робота дорожнього підприємства району – ремонтного пункту філії Володимир-Волинської ДЕД  ДП «Волинський облавтодор» не відповідає високим технологічним та технічним вимогам.

  Наявні обсяги фінансування з районного, обласного та сільських бюджетів не забезпечують проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах району.

  Разом з тим в районі проводяться заходи щодо поліпшення стану дорожнього покриття на автомобільних дорогах і вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

  За участю органів місцевого самоврядування сформований на 2018 рік перелік доріг загального користування місцевого значення із 10 доріг на які передбачено співфінансування з місцевих бюджетів в сумі 2225,0 тис.грн.

  На даний час ПРАТ «Ковельським ШБУ - 63» проведено частковий ремонт дороги загального користування місцевого значення О030321 Клопочин-Білопіль-Колпитів на суму 1169,9 тис.грн. в тому числі  кошти Павлівської сільської ради в сумі 287,6 тис.грн. на відрізку с. Старий Порицьк зроблено 430 метрів асфальтобетонне покриття та завершується ямковий ремонт (400 м.кв.) на відрізку дороги  сіл Клопочин – Риковичі.

  Проведено ремонтні роботи на дорозі О 030323 Переславичі – Завидів на що використані кошти в сумі 123,0 тис. грн. (ремонт білощебеневого покриття та 100 м.кв. ямкового ремонту асфальтобетонним покриттям).

  Проведено ремонтні роботи на дорозі С 030314 до с. Трубки (білощебеневе покриття). 52,0 тис.грн.

  ПРАТ «Ковельським ШБУ - 63» буде проводити ремонт доріг на території Поромівської сільської ради.

  Для проведення поточного дрібного ремонту на дорогах: С030303 Поромів-Бужанка та С 030316 Поромів-Бортнів вже завезено на площадку щебінь для проведення робіт (білощебеневого покриття).

  Після завершення робіт в Поромівській сільській раді роботи по ремонту доріг планується проводити в Старолішнянській та Грядівській сільських радах.

  Станом на 15 вересня 2018 року на комунальних автомобільних дорогах району виконано роботи  на загальну суму 1146,7 тис.гривень.

  Іваничівським дорожнім ремонтним пунктом філії Володимир-Волинської ДЕД ДП «Волинський облавтодор на дорозі С 030301 Іваничі – Долинка проведено ямковий ремонт та ремонт дороги Т 03-15 в сторону до Локачинського району. Проведено ремонт дороги Т 03-02 від с.Павлівка до межі з Горохівським районом.

  Проводився ямковий ремонт на дорозі Нововолинськ - Іваничі, ремонт проведено до с.Біличі.

  Автомобільна дорога загального користування місцевого значення О 030104 Бужковичі-Луковичі - Орищі знаходиться в аварійному стані, по якій відмовився їздити перевізник. Населення Луковичівської сільської ради не забезпечене транспортним обслуговуванням.

  На даний час в бюджеті Луковичівської сільської ради відсутнє співфінансування на ремонт дороги загального користування місцевого значення, - зазначила Людмила Василівна.

  В обговоренні взяв участь начальник Іваничівського дорожнього ремонтного пункту філії Володимир-Волинської ДЕД ДП «Волинський облавтодор» Микола Шевчук.

  За результатами розгляду питань були прийняті рішення, які будуть реалізовані відповідними розпорядженнями голови районної державної адміністрації.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 427
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua