Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Усі теплопостачальні підприємства Волині отримали номінації на газ, - перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома

  Kontrakt

   

  Усі теплопостачальні підприємства Волині отримали номінації на газ, - перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома

  Усі теплопостачальні підприємства Волині забезпечені номінаціями на газ та розраховані з НАК «Нафтогаз» не менше, ніж на 90%. Про це стало відомо під час Спільної регіональної конференції з питань підвищення енергетичної ефективності підприємств та установ західного регіону. Захід розпочався в стінах обласної державної адміністрації сьогодні, 17 жовтня 2018 року.

  Зокрема, конференцію відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома, заступники голови облдержадміністрації Валентин Цьось та Денис Пятигорець, перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад, начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Радченко, представники західних регіонів та гості.

  - Для мене велика честь бути присутнім на цій конференції. В західному регіоні найбільш відчутна щоденна робота. Три області на 100% отримали номінації на газ на поточний місяць – Волинська, Закарпатська та Івано-Франківська. Зі свого боку я хочу показати додаткові можливості для ваших теплопостачальних підприємств, які ви зможете використати в наступні місяці, - повідомив Сергій Перелома.

  Окрім того, Сергій Віталійович повідомив, що теплопостачальне підприємство міста Володимир-Волинський - єдине підприємство в області, яке підпало під реструктуризацію боргів та успішно її завершило:

  - Були проблеми по агротехнічному коледжу – але питання вирішене. Заклад профінансований та заборгованість на 100% погашена.

  Начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Радченко Роман Радченко теж відзначив позитивні зрушення в регіоні:

  - Приємно вкотре бути на Волині. За підсумками річної роботи ми бачимо неабиякі зміни в позитивному напрямку, зокрема в застосуванні енергозберігаючих систем на високому рівні.

  Модератор конференції, заступник голови облдержадміністрації Денис Пятигорець зауважив, що «Нафтогаз» - провідне підприємство паливно- енергетичного комплексу, одна з найбільших компаній не лише України, а й Європи.

  - У нас важлива конференція, основна тема якої - стан готовності теплопостачальних підприємств західного регіону до опалювального сезону 2018-2019 років. Хочу зауважити, що Нафтогаз – потужне підприємство, яке вже чотири роки не використовує російський газ. Такої незалежності не може дозволити жодна газо-нафтова компанія в Європі, - зауважив модератор.

  Окрім того, стало відомо, що Волинь – одна з трьох регіонів, яка оформила 100% протоколів взаєморозрахунків з НАК «Нафтогаз». Також у цьому списку місто Київ та Івано-Франківська область.

  Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зауважив, що НАК «Нафтогаз» досяг чималих успіхів за останні роки:

  - Хочу з досвіду сказати що основне досягнення НАКу в тому, що зберігаючи гідне обличчя, ви всіх переконали в тому, що не пройде як раніше: «включать, нікуди не подінуться». «Нафтогазу» це вдалося. Завдяки вам і Волинь стала більш дисциплінованою. І мене вражає як ви доступно доводите інформацію навіть зараз.

  Також Сергій Перелома дав інформацію щодо підготовки до опалювального сезону кожної з областей, а також зупинився на проблемних підприємствах регіонів.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 387
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua