Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Kontrakt

   

  Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Про організацію та проведення санітарно-епідеміологічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району в епідсезон 2018-19 рр. говорили на засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під головуванням голови райдержадміністрації, голови комісії Лілії Кревської, сьогодні, 18 жовтня 2018 року.

  З інформацією виступила завідувач Нововолинського міськрайонного відділу державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Мариніна.

  В епідсезоні 2017 – 2018 років серед населення району зареєстровано 1613 випадків захворюваності на грип та ГРВІ, понад 60,1% з них становили діти віком до 17 років. Серед дітей віком до 17 років 72% перехворілих становили школярі. Всього перехворіло близько 5% населення району.

  Епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ в районі спостерігався на 50-52 тижні 2017 року (грудень) і 6-10 тижнях 2018р. (лютий-березень). Початок та кінець підвищеної реєстрації захворюваності на грип та ГРВІ в епідсезоні 2017-2018років був незвичайно ранній в порівнянні з аналогічними періодами минулих сезонів.

  Відповідно до багаторічних спостережень перша хвиля захворювань в епідсезоні 2018-2019років очікується в грудні 2018 року, а епідемічний підйом – в лютому наступного року.

  01 жовтня 2018 року розпочався епідемічний сезон із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. У зв’язку з цим у районі, як і у Волинській області, запроваджено проведення щотижневого моніторингу захворюваності цими інфекціями. За оперативними даними лікувально-профілактичних закладів, у районі захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями утримується на рівні сезонної, відповідає середньому показнику для відповідної пори року, не перевищуючи епідпорогові значення. За підсумками моніторингу на сьогодні показник захворюваності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 52,7%. Перевищення епідемічного порогу не зафіксовано.

  Упродовж 41 тижня 2018 року гострими респіраторними вірусними інфекціями в районі захворіло 40 осіб, із них 15 це діти віком до 17 років (37,5%).  Кількість госпіталізованих з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій становить 5% від захворілих, із них 50% діти. Показник захворюваності знаходиться на рівні аналогічного періоду минулого року.

  Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, котрі ймовірно циркулюватимуть в Україні у новому епідсезоні будуть: вірус, подібний A/Michigan/ (H1N1); вірус, подібний A/Singapore/ (H3N2); вірус, подібний B/Colorado/.

  Найефективнішим заходом профілактики грипу є вакцинація, в першу чергу груп епідемічного ризику, як медичного так і професійного. Минулого епідсезону в районі щеплено проти грипу 111 осіб (57,2% від запланованих). Такий незначний відсоток щеплених забезпечує індивідуальний імунітет у вакцинованих, проте, не дозволяє створити колективного імунітету, а, відтак, вимагає додаткових заходів щодо запобігання виникненню і поширенню захворювання на грип серед населення, профілактики можливих ускладнень.

  Разом з медпрацівниками Іваничівського ЦПМСД сформовано обсяг імунізації проти грипу на епідсезон 2018-19рр. Всього заплановано щепити 174 особи, з них 84 це персонал медичних закладів із групи епідемічного ризику та 90 осіб із групи медичного ризику – це діти школи-інтернат для яких кошти для закупівлі вакцини виділяються із обласного бюджету.

  До сезону епідемії 2018-2019 року в Україні очікується наявність двох вакцин від грипу (Ваксигрип, Франція та Джісі флю, Корея), котрі будуть доступні в аптеках до кінця місяця.

  Відповідно до законодавства, щеплення проти грипу не входять до Національного календаря щеплень, а відтак, вакцина проти грипу не закуповується за кошти державного бюджету. Її можна придбати в аптеці за власний кошт або за кошти підприємств, місцевих бюджетів для пріоритетних груп ризику (медпрацівники, вчителі, діти до 5 років, вагітні, літні люди, пацієнти із хронічними захворюваннями).

  Окрім того, Наталія Мариніна ознайомила членів комісії із планом заходів з питань захисту населення від захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в епідемічному сезоні 2018-2019 років у Іваничівському районі. Опісля план був затверджений головою РДА.

  Наступне питання порядку денного - про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки в житлових будинках соціально незахищених, багатодітних сімей та одиноких громадян похилого віку Іваничівського району у ІІ півріччі 2018 року. Доповідав начальник 18-ДПРЧ у Волинській області. Олександр Хом’як.

  З початку року на території Іваничівського району виникло 46 пожеж - у порівнянні з минулим 2017 роком - 53 пожежі. Причинами пожеж стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення власника та необережне поводження з вогнем не встановлених осіб, коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації бензинових приладів). Внаслідок пожеж за вересень місяць загиблих немає (у порівнянні з 2017 роком 1 загиблий а саме: під час пожежі на дачному масиві «Прикордонник» в с. Литовеж в дачному будинку було виявлено тіло загиблого громадянина. Причиною смерті стало отруєння чадним газом.).

  З метою попередження пожеж та загибелі людей на них в житловому секторі протягом ІІ-го півріччя 2018 року працівники Іваничівського РС УДСНС та особовим складом 18 ДПРЧ спільно з територіальним центром соціального обслуговування та органами місцевого самоврядування проведено профілактичну роз’яснювальну роботу з населенням, де було відпрацьовано 34 населених пункти району під час яких проінструктовано 2415 громадян та обстежено 1209 житлових будинків. Особлива увага приділялась соціально-незахищеним громадянам (самотні особи похилого віку - обстежено - 242 житлових будинків, інваліди, багатодітні і малозабезпечені сім'ї - 288 житлових будинків та неблагополучних - 311). Окрім цього зверталась увага на визначення необхідності проведення ремонту в цих будинках електромережі, а також димоходів та печей опалення.

  Наступне питання, яке озвучив начальник 18-ДПРЧ у Волинській області. Олександр Хом’як - про стан утримання протипожежного водопостачання на території Іваничівського району.

  На території Іваничівського району знаходиться в експлуатації 55 водонапірних веж з яких обладнано пристроями для забору води пожежними автомобілями – 54, з них несправні – 1.

  З метою забезпечення оперативної ліквідації надзвичайних ситуацій, особовим складом підрозділу регулярно проводиться перевірка стану протипожежного водопостачання в населених пунктах району. В жовтні поточного року, було проведено перевірку ППВ в населених пунктах, під час перевірки було виявлено, що у трьох населених пунктах району протипожежне водопостачання взагалі відсутнє: с. Древині - найближчі вододжерела – смт Іваничі вул. Заводська – 1,5 км; с. Волиця-Морозовицька - найближчі вододжерела (ПГ) м. Нововолинськ – 2 км.; с. Петрово - найближчі вододжерела (ВВ) с. Поромів - 1,4 км.

  Населені пункти джерела протипожежного водопостачання в яких знаходяться в несправному стані: с. Мовники – 1 водонапірна вежа.

  Але поряд з тим є і позитивні моменти, зокрема в поточному році було проведено капітальний ремонт водонапірної вежі в с. Морозовичі та відремонтовано водонапірну вежу в с. Поромів.

  Також на території Іваничівського району нараховується 10 пожежних водойм, з них 1 несправна, або також не обслуговуються.

  На завершення засідання комісії заслухали питання про стан виконання заходів по недопущенню випадків спалювання залишків сухої рослинності та сміття.

  З метою запобігання спалювання сухої трави працівниками Іваничівського районного сектору управління ДСНС у Волинській області сумісно з головним спеціалістом-державним інспектором державної екологічної інспекції та представниками Іваничівського районного відділення поліції протягом року були здійснені рейдові перевірки та відпрацювання населених пунктів району. Під час рейду було проведено профілактичні бесіди щодо запобігання пожеж в екосистемах та вручено листівки з роз’ясненням про адміністративну відповідальність.

  За результатами рейдових перевірок вже 3 особи притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Подібні рейдові перевірки будуть здійснюватися протягом усього пожежонебезпечного періоду.

  За вищезгадані проступки внаслідок спалювання сухої трави громадяни несуть адміністративну відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - це випалювання лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - передбачає накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від  двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За вищезгадані порушення відповідно до статті ст. 241 Кримінального кодексу України «Забруднення атмосферного повітря» та ст. 245 «Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу» передбачено і кримінальну відповідальність. За це передбачене не тільки накладання штрафу на паліїв, але й позбавлення волі винуватців виникнення пожеж.

  За розглядом даних питань прийнято відповідні протокольні рішення.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

  Переглядів 434
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua