Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29  

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>В області проаналізували стан використання субвенцій з державного бюджету

  Kontrakt

   

  В області проаналізували стан використання субвенцій з державного бюджету

  Голова облдержадміністрації Олександр Савченко незадоволений станом використання цільових субвенцій з Державного бюджету. Про це він повідомив під час наради, що відбулась під його керівництвом, 19 жовтня 2018 року.

  Участь у нараді в режимі відеоселектроного зв’язку взяли усі голови районних державних адміністрації та об’єднаних територіальних громад, які й доповідали щодо проблемних питань.

  - Мене на задовольняє стан використання коштів, які нам дала держава. Кошти не освоюються належним чином, а вже кінець жовтня, - наголосив Олександр Савченко, звертаючись до присутніх.

  Загалом керівники відповідних структурних підрозділів ОДА поінформували про використання коштів усіх субвенції, що надійшли в область. Однак, окремо обговорювали та аналізували ті, де наявні великі залишки, аби з’ясувати причини їх неосвоєння.

  Так, серед проблемних питань – освітня субвенція на інклюзивну освіту, яка є неперехідною і повинна бути використана цього року. Загальна сума, яка становить 11 млн 200 тис. грн, розподілена між місцевими бюжетами. З них: 3 млн 526 тис. грн спрямовано на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів у районах. На сьогодні її використано 2 млн 440 тис. Зокрема, за словами начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмили Плахотної, є затримки з її використанням у Локачинському районі, де досі не прийнято рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру.

  Також, найбільшою у галузі освіти за коштами є субвенція на Нову українську школу, освоєння якої наразі зараз є дуже активним. Разом із цим, як повідомила Людмила Володимирівна, повільно освоюють кошти у м.Ковелі, Ківерцівському, Локачинському, Любешівському районах, де ще не закупили комп’ютерного обладнання.

  Хоча, як зауважив голова облдержадміністрації Олександр Савченко, стан освоєння субвенції на НУШ на сьогодні становить 46 %, керівник обласного управління освіти запевнила, що кошти будуть освоєнні, адже серед них є й ті, які підуть на заробітні плати Інституту післядипломної освіти на підготовку педагогів, що виплачують за актами виконаних робіт. І ці кошти перейдуть на наступний рік, адже навчальний рік закінчиться у травні наступного року.

  Окрім цього, область цього року отримала з державного бюджету 6 млн 906 тис. 300 грн субвенції на будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт.

  Так, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Алла Онищук повідомила, що зважаючи на доручення, які озвучував Уряд, в області прийняли рішення про будівництво будинку сімейного типу. І наразі Рожищенською міською радою виділена земельна ділянка, проведені усі роботи щодо її оформлення та замовлено проектно-кошторисну документацію. Тож після експертизи буде оголошуватись проведення тендеру.

  На сьогодні розподілено лише 1 млн 940 тис. грн. Ці кошти дадуть можливість тільки розпочати будівництво.

  - Це пов’язано з тим, що діючий на сьогодні порядок використання коштів обмежує можливості фінансування, тому було скеровано ряд листів Міністерство соціальної політики щодо внесення змін до порядку використання коштів. Хоча зміни частково внесли, але повністю ситуацію вони не виправили, тому очікуємо внесення додаткових змін, щоби кошти можна було освоїти. У разі, якщо змін не буде, то будемо пропонувати розділити цю субвенцію за іншими напрямками використання коштів. Зокрема, для придбання житла для дітей-сиріт та дітей з їх числа, - зазначила Алла Миколаївна.

  Однак, голова облдержадміністрації розкритикував таку пасивну позицію керівника служби у справах дітей. На його думку, необхідно не чекати, а їхати у відповідні міністерства особисто, аби прискорити вирішення такого важливого питання.

  - Я вдячний, звичайно, Рожищенському міському голови, який відгукнувся на ініціативу Марини Анатоліївни Порошенко. Він віддав ділянку в центрі міста, з усіма комунікаціями, яка коштує великих коштів. Він зробив усе, за що я його глибоко поважаю і щиро йому вдячний. А ви не змогли навіть це довести до кінця, - сказав Олександр Ілліч.

  На завершення розгляду питань Олександр Савченко також зробив зауваження в.о. директора департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Андрію Ткачуку за неефективну роботу в освоєнні коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Мова йшла про так звані «депутатські кошти».

  - Мені скаржаться народні депутати, що на місцях гроші дещо розкрадаються шляхом завищення вартості робіт. І ми вже направляли і наших працівників контрольно-ревізійного відділу, направляємо технагляд. До цього треба підходити серйозно. Це повинні робити ваші працівники. Те саме повинні робити мої колеги у районних державних адміністраціях. Все повинно робитись у відповідності до закону, - наголосив очільник краю.

  Щодо решти цільових субвенції, то як поінформували керівники профільних підрозділів, то ситуація перебуває під контролем.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 205

  Медіа

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua