Версія для друку

Зустріч у Павлівській ОТГ

Представники Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з керівником бюро правової допомоги 23 січня 2020 року працювали на території Павлівської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі з головою Павлівської ОТГ Андрієм Сапожником обговорено питання зайнятості населення ОТГ. Зокрема, кількість вакансій котрі з’явилися на базі ОТГ та яким чином вони укомплектовуються. Також обговорено питання перспективи організації тимчасової зайнятості шукачів роботи. Проведено презентацію нового проекту «Успіх в дії», підбивши підсумки реалізації спільних проектів за 2019 рік, окресливши особистий вклад кожного жителя ОТГ, а також ознайомлено з новим сервісом-консультант роботодавця реалізація якого передбачає злагодженість роботи між роботодавцями та особистими консультантами роботодавців. Жителі ОТГ мають змогу отримати індивідуальні юридичні та соціальні консультації в ЦНАПі Павлівської сільської ради.

Павлівська об’єднана територіальна громада успішно розвивається і поправу може претендувати на звання зразкової. 18 січня 2020 року урочисто було відкрито новобудову Центру надання адміністративних послуг. Голова ОТГ Андрій Сапожник розповів, що на місці колишнього двоповерхової споруди, яка була вже непридатна для використання, у громади тепер є ЦНАП і відремонтоване приміщення сільської ради. Вся будівля оснащена сучасною потужною системою обігріву. Є кімната для відпочинку, великий конференц-зал і навіть куточок для малят.

В штаті ЦНАПу працює десять осіб, семеро з яких – фахівці, які працюють у певні дні дистанційно. Це передбачено для тих громадян, які самостійно з різних причини не можуть приїхати у Павлівку. Колектив установи пройшов спеціальне навчання та надаватиме жителям громади 182 адміністративні послуги.

Іваничівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Переглядів 86

Галерея зображень