Версія для друку

На засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини говорили про створення дитячого будинку сімейного типу родини та влаштування на спільне проживання та виховання до нього дітей, позбавлених батьківського піклування

Про створення дитячого будинку сімейного типу родини  та влаштування на спільне проживання та виховання до нього дітей, позбавлених батьківського піклування говорили на засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось під керівництвом в. о. голови, заступника голови райдержадміністрації Людмили Войтович, сьогодні, 24 січня 2020 року.

З інформацією виступила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Жанна Гринюк.

Наступне питання порядку денного - про забезпечення соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на території Іваничівського району. Проінформувала членів комісії начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Жанна Гринюк.

Окрім того, на засіданні розглянуто питання про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав  батька стосовно малолітнього сина та про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії ретельно вивчили документи, зібрані працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, активно висловлювали свої судження, при прийнятті рішень керувались законодавчими актами в сфері охорони дитинства.

За результатами розгляду питань підготовлено 2 проекти розпоряджень в. о голови, заступника голови райдержадміністрації, 1 висновок та заведено 5 індивідуальних планів.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Переглядів 91

Галерея зображень