Версія для друку

Підбили підсумки роботи у сфері цивільного захисту в 2019 році

29 січня 2020 року, в.о. голови райдержадміністрації Людмила Войтович, головний спеціаліст з питань цивільного захисту Віталій Стаднік та керівники спеціалізованих служб району взяли участь у підбитті підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2019 році, яке відбулось у режимі відеоселекторного зв’язку.

Присутні заслухали питання про результати роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області в 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік.

Був проаналізований стан справ на цій важливій ділянці роботи, заслухані доповіді начальника управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації О. Блащука, начальника управління ДСНС України в області В. Грушовінчука, заступник начальника центру (з навчально-виробничої роботи) цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Павла Копилова, першого заступника голови Любомльської райдержадміністрації О. Герасимчук.

По закінченню доповідей начальник управління ЦЗ О. Блащук вказав на деякі недоліки, що впливають на результати роботи, тому намічені шляхи їх покращення та визначені основні завдання органів управління цивільного захисту районів та міст над якими необхідно працювати в 2020 році.

Загалом роботу Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту визнано такою, що відповідала виконанню визначених Президентом України та Кабінетом Міністрів України пріоритетних завдань.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Переглядів 85

Галерея зображень