Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>На Волині завершився проєкт естонсько-української співпраці у сфері професійно-технічної освіти

  Kontrakt

   

  На Волині завершився проєкт естонсько-української співпраці у сфері професійно-технічної освіти

  «Співпраця з колегами з Естонії – це неоціненний досвід, який напрочуд важливий для нас на шляху реформування профтехосвіти в Україні» – наголосила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, вітаючи учасників підсумкової конференції в рамках проєкту міжнародного співробітництва «Надання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти в Україні».

  Зустріч відбулася 21 лютого 2020 року в конференц-залі готелю «Україна». До слова, проєкт фінансується Міністерством іноземних справ Естонії, засобами фондів розвитку, співробітництва і гуманітарної допомоги.

  У конференції взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, заступник голови Волинської обласної держадміністрації Світлана Мишковець, представники Міністерства освіти і науки Естонії, посольства Естонії в Україні, член правління Іннове (Республіка Естонія) Катрі Таргама, учасники -  представники закладів освіти Естонії, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

  Мета проєкту − підтримка реформ професійної освіти в Україні через естонський досвід і консультації експертів.

  Україно-естонський проєкт «Надання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти в Україні» − важливий засіб організації міжнародного співробітництва в системі освіти, серед завдань якого є підтримка нововведень в галузі ПТО в умовах децентралізації, виходячи зі змін в українському законодавстві, розробка нових модульних навчальних програм на компетентнісній основі для професій, затребуваних на ринку праці.

  Організаторами україно-естонської співпраці є Міністерство освіти і науки України та цільова установа Innove (Естонія) за підтримки Міністерства освіти і науки Естонії та Міністерства закордонних справ Естонії.

  Варто наголосити, що протягом п’яти років співпраці закладів ПТО Волині з естонськими партнерами проведено низку навчальних семінарів, майстер-класів з упровадження сучасних інноваційних методів навчання, відбулося стажування в Естонії керівних кадрів і педпрацівників восьми пілотних закладів освіти Волині. Представники шкіл-партнерів Естонії надали консультації щодо розробки нових навчальних програм, створення різноманітних інтерактивних матеріалів у пілотних школах України.

  Проведені заходи надали унікальну можливість обмінятися досвідом для подальшої співпраці, сприяли розвитку навичок роботи в команді, аналізу сильних та слабких сторін закладів, продукуванню нових ідей щодо перспективного їх розвитку, пошуку шляхів для модернізації змісту професійної (професійно-технічної) освіти.

  «Україна – це держава з великим потенціалом, яка хоче розвиватися та модернізувати сферу професійно-технічної освіти. Двадцять років тому Естонія також проходила цей нелегкий шлях, та була змушена переймати досвід в інших європейських країн. Сьогодні ми уже ділимося своїм досвідом з вами. Проєкт, який вдалося реалізувати закінчується, але, сподіваюся, наша співпраця та обмін важливим освітнім досвідом продовжуватиметься», – сказав заступник генерального секретаря міністерства освіти та науки Естонії Роберт Липпин.

  Заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець подякувала представникам дружньої країни за тісну співпрацю, за надану можливість знайомства з моделлю професійної освіти Естонії.

  «Під час нашої співпраці ми збагатили свої знання, ми стали професійніші, впевненіші та переконалися в тому, що обрали правильний шлях реформування професійно-технічної освіти, – наголосила Світлана Євтихіївна. – Спілкуючись між собою, наші школи обмінялися важливим досвідом. На жаль ми закінчуємо цей шлях співпраці, але ідемо далі до поставленої мети. Впевнена спільно зможемо реалізувати ще не один освітній проєкт. Велике професійне вам спасибі».

  В знак поваги та вдячності за кількарічну співпрацю заступниця голови облдержадміністрації вручила Почесний знак «За партнерство у сфері професійної освіти» члена правління Іннове (Республіка Естонія) Катри Таргама.

  У панельних дискусіях, які відбудуться під час конференції, взяли участь представники українських, естонських шкіл-партнерів, експерти проєкту та роботодавці.

  Заступник міністра освіти та науки України Петро Коржевський представив українську модель реформування профтехосвіти України. Детально розповів, як працюватимуть та, на що орієнтуватимуться заклади нової професійної освіти.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 112
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua