Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>Стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району та профілактики коронавірусу розглянули на засіданні районної комісії ТЕБ та НС

  Kontrakt

   

  Стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району та профілактики коронавірусу розглянули на засіданні районної комісії ТЕБ та НС

  Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району, заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19 та визначення потреби в засобах індивідуального захисту говорили на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 17 березня 2020 року.

  Засідання відбулось під керівництвом в.о. голови, заступник голови райдержадміністрації, голови районної комісії Людмили Войтович.

  З інформацією виступила  завідувач Нововолинського міськрайонного відділу державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Мариніна. Співдоповідачі - начальник Іваничівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Людмила Просапчук, директор комунального некомерційного підприємства Іваничівська центральна районна лікарня, заступник головного лікаря ЦПМСД Андрій Савицький.

  Заслухавши інформацію та обговоривши її комісія прийняла ряд рішень, зокрема, виконавчим комітетам селищної та сільських рад максимально обмежити проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  Окрім того проводити роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

  На період проведення карантинних заходів призупинити роботу ринків, закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари) закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

  Забезпечити виділення з місцевих бюджетів коштів на закупівлю засобів захисту персоналу лікувальних закладів, дезінфікуючих засобів та медикаментів для територіальних закладів охорони здоров'я з метою запобігання поширення та лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  Звернутися до керівників релігійних громад з проханням вжити необхідних  заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

  Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень,  здійснювати дезінфекційні заходи. Забезпечити проведення заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (автостанція, залізничний вокзал, торгівельні заклади, тощо).

  Також розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

  До закінчення карантину Керівникам КНП «Іваничівський районний Центру первинної-медикосаніторної допомоги» (Роман Киця) та КНП “Іваничівська центральна районна лікарня” (Алла Баранчук), Нововолинське МРЛД ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» МОЗ України (Наталія Мариніна), Іваничівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (Людмила Просапчук) посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією. Інформувати населення про самоізоляцію при виявлені підвищеної температури та катаральних явищ (кашель, слабкість, важкість дихання), з подальшим зверненням у телефонному режимі до завідуючого ФАПу або сімейного лікаря. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

  Запровадити карантинні заходи в КНП «Іваничівська центральна районна лікарня»та забезпечити готовність медпрацівників для виявлення хворих на ранній стадії захворювання. Забезпечити тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних.

  Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування скасувати або перевести в режим телефонних нарад усі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, зокрема громадських слухань і обговорень, у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків). На період проведення карантинних заходів тимчасово відмінити прийоми громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

  Іваничівському відділенню поліції Горохівського відділу Головного управління Національної поліції в області здійснювати контроль за виконанням даного рішення в частині функціонування закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари), та проведення розважальних закладів в клубних установах району.

  Відділ діловодства, контролю та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

  Переглядів 221
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua