Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Новини>В області працюють над забезпеченням «ковідних» ліжок доступом до кисню

  В області працюють над забезпеченням «ковідних» ліжок доступом до кисню

  Про реалізацію заходів із забезпечення лікарень області киснем для лікування хворих на COVID-19 йшлося сьогодні, 2 листопада, під час наради з головними лікарями медичних закладів. Обговорення надважливих питань кисневого забезпечення ліжкового «ковідного» фонду відбулося під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка, заступників очільника області Олександра Троханенка та Ігоря Чуліпи. 

  Слід зазначити, що підключення до кисневих точок 80% ліжок для хворих на COVID-19 – вимога МОЗу. 

  «Ми повинні бути щодня готові до надання медичної допомоги людям, які цього потребують, – наголосила т.в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Тимощук. – Позаяк кількість хворих в області, як і в країні, щодня збільшується, а завантаженість ліжок на сьогодні в регіоні вже становить 63,9%». 

  Відтак, головні лікарі обласних, районних та міських лікарень поінформували про ситуацію щодо кількості розгорнутих ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, заповненості ліжкового фонду у медичних закладах, а також щодо забезпечення їх киснем. 

  Наразі, як стало відомо в ході наради, усі лікарні області певною мірою забезпечені кисневими генераторами та концентраторами. Однак, у зв’язку з тим, що кількість хворих постійно збільшується, процес забезпечення киснем ліжкового фонду триває. Зокрема, йде процес закупівлі кисневих концентраторів, розведення кисневих точок та підключення їх до кисню. В окремих районах та містах області оголошено тендери на закупівлю кисневих генераторів. 

  Однак, наразі в області не усі лікарні, визначені для лікування хворих на COVID-19, забезпечені киснем відповідно д вимог МОЗу. Відтак, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко звернуся до присутніх керівників медичних закладів з проханням озвучити наявні проблемі питання та наголосив, що обласна влада готова надати необхідну допомогу у їх вирішенні.  

  Серед основних проблемних питань, озвучених лікарями, – доволі тривалі терміни виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення кисневих генераторів та розведення кисневих точок по палатах. 

  У зв’язку з цим Сергій Мовенко дав доручення підготувати перелік фірм, які замаються виготовленням ПКД для медичних закладів області, аби мати можливість детальніше вивчити причини наявної проблеми. 

  «Збільшення кисневих точок у медичних закладах – це не лише вимога Міністерство охорони здоров’я. У першу чергу, це надважливе завдання, яке ми повинні вирішити задля надання необхідної медичної допомоги хворим, – зауважив перший заступник керівника області. – Саме тому маємо спільно докласти максимум зусиль, аби у найкоротші терміни забезпечити підключення до кисню необхідної кількості ліжок». 

  У свою чергу заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Ігор Чуліпа, на державному рівні прийняте рішення щодо перепрофілювання під тимчасові госпіталі для лікування хворих на COVID-19 ще трьох медичних закладів області. Зокрема, йдеться про Луцьку, Ківерцівську та Іваничівську районні лікарні. 

  Відтак, Ігор Чуліпа звернувся до керівників зазначених лікарень з проханням надати відповіді пропозиції, аби й надалі забезпечити надання необхідної медичної допомоги хворим не лише на коронавірусну хворобу, а й інші захворювання. 

  Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

  Переглядів 121
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua