Версія для друку
Середа, 26 січня 2022 09:14

Повноваження органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій обговорили в режимі відеоселектору

Повноваження центральних та місцевих органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки обговорили 25 січня під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якого голова ОДА Юрій Погуляйко долучився в режимі відеоселекторного зв’язку.

Низку важливих питань розглянули під час засідання за дорученням Прем’єр-міністра з керівниками управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Зокрема, піднято питання забезпечення сталого функціонування галузей економіки в таких умовах. А саме безпеки ядерно-промислового, нафтогазового та вугільно-промислового комплексів, на інфраструктурних об’єктах, у сфері експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості зазначених питань, а також на необхідності перевірити системи оповіщення, готовність захисних споруд до укриття населення і при необхідності привести все у належний стан.

Крім того, Міністр зауважив, що спекуляції щодо зриву опалювального сезону не справдилися. «Забезпечено 100% обсяг енергетичних ресурсів всіх необхідних видів, щоб пройти опалювальний сезон, і ви бачите, йдемо заявленим курсом», - зазначив він.

Переглядів 2457