Версія для друку
Середа, 23 лютого 2022 17:03

«Зв’язок поколінь» - цикл фільмів про звитяжну історію України

На виконання Державної цільової програми національно-патріотичного виховання проведено Конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Переможцем став проект «Зв’язок поколінь» ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області». Ознайомитись із фільмами, що увійшли в проект, можна за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PL6gn6JgG1Nj9mPbq4GRPRsAilTu32aU1v

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286, формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості здійснюється на прикладах героїчної боротьби Українського народу за утвердження суверенітету власної держави, ідеалів свободи, соборності. Ефективна реалізація Стратегії передбачає збільшення кількості заходів із вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Проект «Зв’язок поколінь» -  це документальний відеопроект, який складається з циклу фільмів про звитяжну історію України, Героїв минулого та сучасності – учасників бойових дій, котрі в час військової загрози стали на захист рідної землі, свого народу та незалежності країни.

Переглядів 2418