Версія для друку
Четвер, 24 лютого 2022 16:22

Звернення голови РДА Юрія Лобача до мешканців району

Дорогі мешканці Володимир-Волинського району! Сьогодні Росія розв’язала повномасштабну війну проти нашої країни, ворог порушив кордони, вторгся в Україну і вже встиг завдали чимало ударів. Українські Збройні сили були готовими і гідно зустріли окупантів: вже звільнені міста Маріуполь і Щастя, збиті 6 ворожих літаків, знищені більше 10 танків, пів сотні російських військових, взяті у полон їхні бойовики. Та бойові дії тривають на всіх напрямках, окупанти прориваються до столиці, б’ють балістичними ракетами з території Білорусі!

Ми віримо в українську армію! Тому тут, на місцях ми мусимо підтримати наших захисників відсутністю паніки, зібраністю, згуртованістю і логічною, чіткою поведінкою. Закликаю вас до цього!

По можливості, залишайтеся вдома! Користуйтеся лише офіційними джерелами інформації, не поширюйте фейків, не нагнітайте ситуації. Зберіть мінімальну тривожну валізу, не створюйте натовпів у магазинах, аптеках і на заправках – вони й надалі працюватимуть!

У соцмережах та на сайтах громад опубліковані списки захисних споруд, ознайомтесь із їх переліком, визначте, яке зі сховищ найближче до вашого дому чи місця вашого перебування, продумайте найкоротший шлях, щоб у випадку оголошення загрози швидко дістатись до нього, допоможіть дітям, людям похилого віку, особам з інвалідністю!

У посиленому режимі сьогодні запрацювали центри комплектування і соціальної підтримки – терміново здійснюється призов службовців оперативного резерву і добровольців, які ще більше підсилять нашу армію.

Президент, уряд, Верховна Рада України роблять усе можливе, щоб залучити до всебічної підтримки України світову спільноту. Наші іноземні партнери допомагають нам зброєю, жорсткими санкціями проти Росії, дипломатичним тиском на Москву. Але воювати нам на нашій землі!

І ми обов’язково вистоїмо і переможемо, бо іншого шляху у нас просто немає.

Зберігаємо спокій, працюємо для держави, віримо в Збройні сили України, у єдність нашого народу, віримо в перемогу! Слава Україні!

Голова РДА                                         Юрій ЛОБАЧ

Переглядів 2456