Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  ВСЕ ПРО COVID-19
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  З Днем державної служби

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Земельні відносини>Упродовж 2014 року громадяни отримали майже три мільйони адмінпослуг у сфері земельних відносин, більшість з яких на безоплатній основі

  Kontrakt

   

  Упродовж 2014 року громадяни отримали майже три мільйони адмінпослуг у сфері земельних відносин, більшість з яких на безоплатній основі

  Протягом 2014 року фахівці Державного агентства земельних ресурсів України надали громадянам 2997843 адміністративні послуги. Більшість таких послуг – майже 57% – були надані на безоплатній основі.

  Загалом протягом року відбулося збільшення попиту на адміністративні послуги у сфері земельних відносин. Їх кількість торік зросла у порівнянні з 2013 роком на 34917.

  Найбільш затребуваними були послуги, що, згідно з законодавством, надаються безкоштовно. Працівниками органів земельних ресурсів було надано 1688509 таких адмінпослуг.

  Платних адмінпослуг протягом 2014 року громадянам було надано 1309334 на загальну суму 77,84 млн грн (кошти зараховуються до загального фонду Державного бюджету України).

  Найбільш популярною послугою, що надається на платній основі, протягом 2014 року було надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За рік державні кадастрові реєстратори надали 783691 таку послугу, за які до державного бюджету надійшло 41,54 млн гривень. Також минулого року зареєстровано 459083 земельні ділянки, за ці послуги до державного бюджету надійшло 29,84 млн гривень.

  Земельне відомство нагадує, що з початку 2015 року надання адмінпослуг у сфері земельних відносин здійснюється через центри надання адміністративних послуг. Відтак немає необхідності спеціально приїздити до територіальних органів Держземагентства за отриманням тієї чи іншої послуги.

  У 2014 році Держземагентство України розпочало надання  нового виду адміністративних послуг – щодо реєстрації апаратури супутникових радіонавігаційних систем, що застосовується під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, крім апаратури зазначеного типу Міністерства оборони України, МВС та СБУ.

  Довідково

  Держземагентство України та його територіальні органи надають платні та безоплатні адміністративні послуги, вичерпний перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року № 835, та якою встановлено фіксовану плату за надання таких послуг.

  Зокрема, на безоплатній основі здійснюється видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, прийняття рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, видача висновку про погодження документації із землеустрою, внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, тощо.

  На платній основі працівники системи земельних ресурсів також видають ліцензії на провадження господарської діяльності з проведення землеоціночних робіт і земельних торгів (розмір плати за надання цієї послуги становить 1218 гривень), переоформлення такої ліцензії (вартує 85 гривень). Крім того, фахівці здійснюють обов’язкову та добровільну державну експертизу землевпорядної документації (3% від кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт), реєстрацію обмежень у використанні земель (161 грн), надають довідки, що  містять узагальнену  інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти (71 грн) тощо.

  Переглядів 535
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua