Версія для друку

Відбулася підсумкова колегія Головного управління Держземагентства в області

Підсумки роботи волинських земельників за 2014 рік та І квартал поточного року підбили на колегії Головного управління Держземагентства області, яка відбулася 1 квітня.

Про основні здобутки галузі поінформував начальник Головного управління Василь Василенко. Зокрема, він поінформував про підсумки діяльності за всіма напрямками роботи: про стан розрахунків з громадянами за використання земельних часток (паїв); забезпечення земельними ділянками учасників АТО; розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності; розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель; плата за землю; приведення у відповідність до норм діючого законодавства договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення; продаж земельних ділянок державної та комунальної власності; внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Василь Василенко особливо акцентував на активізації роботи щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих воїнів.

Окремо начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області звернув увагу на необхідності приведення у відповідність до норм діючого законодавства договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, роботі щодо переведення в законне русло тих земельних ділянок, які нині все ще використовуються без правовстановлюючих документів, а також – на завершенні внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Також Василь Василенко не оминув увагою і заходи з протидії корупційним діянням.

Переглядів 466