Версія для друку

У листопаді на Волині заплановано провести 11 земельних аукціонів

У Головному управлінні Держгеокадастру в  Волинській області постійно триває робота над підготовкою та проведенням земельних аукціонів.

Відтак, у листопаді поточного року заплановано здійснити 11 конкурентних торгів, на які виставлено 15 лотів різного цільового призначення та власності у Володимир-Волинському, Ковельському, Ратнівському, Рожищенському, Горохівському районах, а також – у місті Ковель.

Так, покупцям пропонуватиметься право оренди на 13 земельних ділянок загальною площею 202,1 га та спільною стартовою ціною 329,6 тис.грн. Більшість із цих лотів призначені для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

Окрім цього, два наділи виставлені на аукціони для продажу у власність. Їх площа складає 0,22 га, а стартова ціна – 241,9 тис.грн.

Таким чином, в разі успішного проведення усіх запланованих торгів, бюджети Волині поповняться на понад півмільйона гривень, адже стартова ціна усіх лотів, які пропонуватимуться цього місяця складає 571,6 тис.грн.

«Практика проведення аукціонів у Волинській області свідчить, що стартова ціна в ході торгів зростає як мінімум на 30%, відтак очікуємо значних надходжень до бюджетів», - розповідає в.о начальника Головного управління Держгеокадстру в області Василь Василенко.

Переглядів 544