Головна сторінка

Райдержадміністрація
 • Нормативно-правова база
 • Звернення громадян
 • Обговорення конституції
 • Економіка
  Райдержадміністрація – Генплани
  Бюджет
  Сільське господарство
  Підприємництво
  Центр надання адмінпослуг
 • Регуляторна політика
 • Земельні відносини
 • Освіта
 • Культура
 • Соціальний захист населення
  Служба у справах дітей
  Вивчення громадської думки
 • Реагування на критику ЗМІ
 • Фізична культура та спорт
  Туризм
  Правова допомога
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Реформи в Україні
  Громадська рада при РДА
 • Публічна інформаціія
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Децентралізація влади
 • Запобігання проявам корупції
 • Енергоефективність
 • Цивільний захист
  Центр зайнятості інформує

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  ІВАНИЧІ

  telefon doviru 21868

  Zvtrnennia Ivanychi

  banerBPD 125x125


  Simeyni likari 2018

  Donbas SOS

  zminy odne zhyttiu

  dytacha liniy

  Volyniy unikalna

  dracs

  Departament finansiv

  ustyzy

  robota za kontraktom

  14-OMBR-001s03

  int 1

  Krym ce Ukraina

  0

  prozorro

  datagovua

   філія Пробації

  e-deklar

  Головна>Земельні відносини>Підсумки року Держегеокадастру: регіональний зріз

  Kontrakt

   

  Підсумки року Держегеокадастру: регіональний зріз

  У 2015 році Держгеокадастр оновив кадровий склад земельної служби. Всі без винятку керівники територіальних органів відомства призначалися шляхом відкритих кадрових конкурсів, перебіг яких транслювався онлайн. Загалом конкурси тривали 39 днів, участь у них взяли біля 1000 кандидатів.

  Наводимо коментарі начальників територіальних управлінь Держгеокадастру щодо основних подій 2015 року та планів на майбутній рік.

  Наталія Ільчанінова, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області

  2015 рік для Миколаївщини став періодом переходу від застарілої, неефективної системи Держземагентства до принципово нової організаційної структури.

  Довіра та повага до землевпорядників, неупередженість, справедливість та оперативність – наші головні критерії у роботі. Важливе завдання, над яким ми працюємо, – згуртування колективу, формування єдиних критеріїв, вимог, бачень, цінностей. Від цього залежить продуктивність і результативність нашої діяльності. Ми підписали Меморандум про співпрацю з науковцями одного з найкращих університетів країни – Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. Наголос зроблено на забезпеченні участі освітньої громадськості у формуванні та реалізації державної та кадрової політики у сфері земельних відносин на території області.

  Завдяки проведенню моніторингу дедалі більше порядку спостерігається в обліку земель. Це дозволяє створювати та практично використовувати надійну базу для оподаткування та поповнення державного та місцевих бюджетів.

  Протягом року для продажу прав оренди на земельних торгах ми включили 215 земельних ділянок площею більше п’яти тисяч гектарів. Продали право оренди на 11 наділів, провели 7 конкурсів по відбору виконавців земельних торгів.

  До органів Держгеокадастру області звернулося понад 5,5 тисячі учасників антитерористичної операції для отримання земельних ділянок, з яких опрацьовано більше 3 тисяч клопотань на земельні наділи загальною площею 4,2 тисячі гектарів.

  У наступному році наші спеціалісти долучатимуться до роботи Центру надання допомоги демобілізованим військовослужбовцям із зони АТО при Миколаївській облдержадміністрації для допомоги в реалізації їх прав.

  Олександр Колотілін, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області

  У 2015 році ми активізували роботу по передачі земельних ділянок у користування через земельні аукціони. Адже при цьому забезпечується відкрита конкуренція і, як результат, плата за користування землею значно збільшується, іноді – у декілька разів.  На торгах передано в оренду 59 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною  площею 1948,4 гектара. Щорічно місцеві бюджети отримуватимуть 1,2 млн грн орендної плати. На часі – підготовка і продаж на земельних торгах права оренди ще по 98 земельних ділянках загальною площею майже 4 тисячі гектарів.

  Сформована база даних земельних ділянок, які можуть бути запропоновані учасникам АТО. Їх загальна площа склала більше 1,4 тис. гектарів. Усі бажаючі можуть ознайомитися з альбомом-атласом зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО на офіційному сайті управління та обласної адміністрації.

  Значний обсяг робіт виконаний землевпорядниками Чернігівщини по встановленню Державного кордону з Російською Федерацією. Проведено геодезичну зйомку під розміщення фортифікаційних споруд протяжністю 227 кілометрів.

  Що плануємо надалі? Активно працювати. Хочемо провести моніторинг по використанню земель сільськогосподарського призначення на території всіх районів області. У перспективі – організація робіт по оновленню топографічного матеріалу не менш ніж для 10% від загальної кількості всіх населених пунктів області. Залишаються актуальними роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Тільки в цьому році ми оновили документацію по 205 населених пунктах. 150 – плануються на наступний.

  Отже, планів багато. Працювати вміємо. У своїх силах впевнені.

  Юрій Козак, начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області

  У 2015 році Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області забезпечило можливість надавати адміністративні послуги, що стосуються сфери земельних відносин, через ЦНАП.

  Для здійснення прозорого розпорядження землями державної власності, яке б забезпечило раціональне використання земель, на Вінниччині створено обласну Комісію з питань надання земельних ділянок у власність або користування фізичним та юридичним особам. Уже проведено 50 засідань.

  Якісний новий ривок у сервісах – нова послуга “замовлення витягу через Публічну кадастрову карту”. Онлайн послуги максимально спрощують, стискають у часі та деперсоналізують контакти людини з державою.

  Основним завданням на 2016 рік залишається підвищення ефективності та прозорості у роботі. Пріоритетними напрямами буде сприяння учасникам АТО та членам їх сімей в реалізації їх права на отримання землі, забезпечення соціально-справедливого та економічно обґрунтованого перерозподілу земель, забезпечення здійснення контролю у сфері охорони, відтворення та збереження ґрунтів та проведення заходів агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, проведення робіт з інвентаризації земельних ділянок, що перебувають у користуванні науково-дослідних установ, для сільськогосподарського обробітку.

  Азер Мірзоєв, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

  На Черкащині було почергово змінено трьох керівників Держгеокадастру області. Тому головне завдання на посаді, яке я собі поставив, – це повернути довіру людей до землевпорядної служби, показати, що ми стоїмо на захисті законності й справедливості, розглядаючи земельні питання.

  Для пошуку компромісних рішень та упередження можливих конфліктних ситуацій було проведено численні зустрічі з селянами й сільгосппідприємцями, зокрема в Тальнівському та Христинівському районах, попереджено про неправомірні дії працівників як Головного управління, так і районних терорганів. І на сьогодні в області, що приємно зазначити, не виникає суперечок у земельній сфері. Мій кабінет завжди відчинений для орендодавців і користувачів земель, громадян, які хочуть отримати ділянки у власність, а надто для АТОвців. До реці, забезпечення земельними ділянками 1 520 учасників АТО, які подали клопотання, – найнагальніша робота нашого відомства.

  Важливим напрямом роботи є детінізація використання земель усіх форм власності шляхом запровадження моніторингу земель, а також розвиток електронних сервісів.

  У прийдешньому році планую, зокрема, сприяти вдосконаленню професійних навиків фахівців служби, роблячи акцент на територіальних органах. Наше управління продовжуватиме наповнювати відомостями Державний земельний кадастр, поліпшуватиме надання послуг населенню, популяризуючи електронні засоби. І дуже сподіваємося, що 2016 року всі військовослужбовці отримуватимуть земельні ділянки як звичайні громадяни України, а не учасники АТО, бо так хочеться вірити, що нарешті закінчиться війна.

  Олег Цвях, начальник Головного управління Держгеокадастру у місті Києві

  Протягом року землевпорядна служба міста Києва працювала над спрощенням процедур надання адміністративних послуг у максимально стислі строки, в тому числі через розвиток електронних послуг – з 29 липня поточного року через електронний сервіс надійшло 2331 заява про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.

  Кожного робочого дня керівники структурних підрозділів та працівники управління приймають громадян у Центрі надання адміністративних послуг у столиці. Два державні кадастрові реєстратори проводять прийом у Центрі надання адміністративних послуг Шевченківської РДА, що пришвидшило обслуговування громадян.

  У 2015 році державні кадастрові реєстратори столиці зареєстрували 1415 земельних ділянок, видали 5091 витяг з Державного земельного кадастру, розглянули 1535 звернень щодо видачі довідок з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель за формою 6-зем. Фахівцями управління розглянуто 1732 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 12996 заяв від фізичних та юридичних осіб про виготовлення витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  У 2016 році плануємо продовжувати розпочаті ініціативи, щоб мешканці столиці могли отримувати якісні адміністративні послуги. Будуть вжиті заходи щодо внесення до Державного земельного кадастру актуальних відомостей про картографічну основу міста Києва. Також серед пріоритетів – наповнення регіонального фонду документації із землеустрою та організація процесу завершення оформлення прав на земельні ділянки, які використовуються державними підприємствами.

  Розширені коментарі керівників територіальних органів Держгеокадастру читайте в наступному номері журналу «Землевпорядний Вісник».

  Переглядів 502
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Іваничівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Іваничівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45300, смт Іваничі, вул. Грушевського, 13 факс (03372) 2-18-68, E-mail: info@ivaadm.gov.ua
  © 2012 ivaadm.gov.ua