Версія для друку
Вівторок, 07 листопада 2017 12:00

Дистанційне online-консультування по зверненням громадян, з використанням програми «Skype»

Автор

Відповідно до ст. 40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення у Іваничівській райдержадміністрації запроваджено дистанційне online-консультування громадян, з використанням програми «Skype».

Ця послуга дає можливість громадянам в он-лайн режимі швидко та оперативно отримати відповіді на питання щодо припинення неправомірних дій, поновлення їх прав і свобод, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства та ін.

Оnline-консультування громадян з використанням програми «Skype» працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.15 години, у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години, обідня перерва з 13.00-14.00.

Зателефонуйте нам через «Skype»:

Zvtrnennia Ivanychi

Оnline-консультування громадян, з використанням програми «Skype» працює з метою :

•поширення зворотнього зв’язку з мешканцями району;

•надання інформаційних послуг;

•оперативного реагування на гострі проблеми жителів району;

•невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.

Основними завданнями функціонування Оnline-консультування громадян, з використанням програми «Skype» є:

•надання інформаційних послуг громадянам, які опинилися в складних життєвих обставина, oо стало причиною звернення через програми «Skype» до керівництва райдержадміністрації;

•оперативний розгляд порушених громадянами питань.

 

Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

Переглядів 3133 Останнє редагування Четвер, 08 лютого 2018 08:56