Версія для друку
Понеділок, 02 листопада 2015 15:16

У районі продовжується Спартакіада серед Устилузької міської та сільських рад

В особистому заліку серед жінок «чисту» перемогу із 6 очками здобула представниця Устилузької міської ради – Загорська Аліна. Поступившись лише однією перемогою, друге місце із 5 очками посіла Радкевич Анастасія із СК «Селець». Також представниця СК «Селець» Кондисюк Марія, яка проходила поза конкурсом, завдяки перемогам у особистих зустрічах здобула 3 місце у змаганнях.

Аналогічна ситуація склалася для чоловіків (1-ша ракетка): на першому місці Климюк Віктор із Ласківської сільської ради (7 очок), на другому –Хітько Павло із Зимнівської сільської ради (6 очок) та на третьому  - представник Галиніської сільської ради Цвид Михайло, якому вдалося виграти у особистих зустрічах із суперниками із такими ж очками.

1 місце серед чоловіків (2-га ракетка) здобув із значним відривом від суперників (7 очок) Жаловага Валентин із Зимного, 2 місце – Бондарук Анатолій із Оваднівської сільської ради та 3 місце – Горун Віталій, Ласківська сільська рада.

За результатами особистих зустрічей загальнокомандний залік сформувався наступним чином: ІІІ місце – Зимнівська сільська рада, ІІ місце – Устилузька міська рада, І місце – Ласківська сільська рада. Сектор у справах молоді та спорту за перемогу в особистих зустрічах відзначив учасників грамотами, а команд-переможців – цінними призами.

Таким чином Спартакіада серед Устилузької міської та сільських рад 2015 року продовжується. Для здобуття очок команди ще мають шанс у змаганнях із баскетболу та сімейному заході «Мама, тато, я – спортивна сім`я».